Projekty CUPT w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2018!

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Projekty CUPT w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2018!

Serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2018 (DOFE), które już w ten weekend odbędą się w całej Polsce.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce. Celem wydarzenia jest promocja i prezentacja inwestycji zrealizowanych dzięki dofinansowaniu z Funduszy Unijnych.

Wśród 600 atrakcji, zgłoszonych do tegorocznego DOFE znalazły się również inwestycje realizowane przy współudziale CUPT. Swoje podwoje otworzą m.in. lotniska w Warszawie i Rzeszowie, toruńska zajezdnia tramwajowa oraz Centrum Sterowania Ruchem w Legnicy.

Katalog wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich można znaleźć na stronie www.dniotwarte.eu.

Sprawdź co dzieje się w Twojej okolicy, poznaj projekty zrealizowane dzięki Funduszom Unijnym!

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia