Szkolenie dla wnioskodawców POIiŚ.6.1/1/18 - Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zaprasza na szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców działania 6.1 - Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach

Szkolenie pn. Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej do konkursu na tabor elektryczny, planowanego w ramach działania  6.1 Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2018 w Hotelu Narvil w Serocku.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20.06.2018 do godz. 10:00. Rejestracja odbywa się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dofinansowanie w ramach działania 6.1. mogą uzyskać projekty dotyczące elektryfikacji wybranych linii komunikacji miejskiej. Przez elektryfikację rozumie się zastąpienie (pełną lub częściową wymianę) taboru o napędzie innym niż elektryczny autobusami elektrycznymi lub trolejbusami, wyposażonymi w niezależne elektrochemiczne źródło zasilania.

Dofinansowaniu podlegają projekty taborowe obejmujące:

  • zakup nowych autobusów elektrycznych wraz z niezbędną infrastrukturą ładowania,
  • zakup nowych trolejbusów wyposażonych w niezależne elektrochemiczne źródło zasilania wraz z niezbędną infrastrukturą.

***

Szanowni Państwo,

Poniżej zamieszczamy prezentacje po szkoleniu dla potencjalnych wnioskodawców POIiŚ.6.1/1/18 - Rozwój transportu zbiorowego w miastach.

Materiały szkoleniowe:

Centralny_System_Teleinformatyczny_SL2014_Beneficjenci_v7.pdf

Kontrola_na_miejscu_realizacji_Projektu.pdf

Kwalifikowalność_wydatków_związana_z_procedurą_zawierania_umów.pdf

Procedury_zawierania_umów.pdf

Taryfikator_Rozporządzenie_w_sprawie_warunków_obniżania_korekt_finansowych.pdf

Wymogi_analizy_kosztów_i_korzyści_w_konkursie.pdf

Zasady_kwalifikowalności_POIiS-case_study.pdf

Przykładowy szablon Analizy Kosztów i Korzyści na potrzeby konkursu w działaniu 6.1.

Wytyczne Elektromobilność

Analiza wariantów_case study

Więcej informacji o konkursie >>>

biu
okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia