Konferencja CUPT | INTERMODAL-CARGO-INNOWACJE | 22-23.05.2019 r.

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń, prezentacja dobrych praktyk i zintensyfikowanie współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk zaangażowanych w rozwój transportu towarowego w Polsce i Europie.

Rejestracja na wydarzenie została zamknięta.

SLIDER TT

Panele dyskusyjne dotyczyć będą m.in. perspektyw finansowania inwestycji intermodalnych, integracji łańcucha dostaw, przewoźników i operatorów oraz innowacji w transporcie towarowym, w tym Internet of things czy blockchain.

Wydarzenie posłuży także dyskusji nad kondycją infrastruktury transportu towarowego w kontekście oceny potencjału Polski jako zaplecza logistycznego Europy.

Konferencja skierowana jest do władz samorządowych, przedstawicieli biznesu, w tym branży transportowej oraz ekspertów ze świata nauki.        

Pobierz program konferencji:

PL | ENG

Program Intermodal PL 1 copyProgram Intermodal PL 1 copy

Wszelkie pytania w sprawie wydarzenia prosimy kierować na e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pod nr tel. 22 262 06 09

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia