Nabór kandydatów na ekspertów w dziedzinie Systemy Informacji Pasażerskiej w transporcie kolejowym w ramach POIiŚ 2014-2020

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych, pełniące funkcję Instytucji Pośredniczącej III, IV, V i VI osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 (PO IiŚ 2014-2020), zaprasza do składania wniosków o wpis do wykazu kandydatów na ekspertów w dziedzinie Systemy Informacji Pasażerskiej w transporcie kolejowym.

Szczegółowe informacje o naborze znajdziesz tutaj.

Dokumenty aplikacyjne wymienione w ogłoszeniu (do pobrania poniżej) należy przesłać pocztą w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Wniosek o wpis do wykazu kandydatów na ekspertów POIiŚ” na adres:

Centrum Unijnych Projektów Transportowych
Plac
Europejski 2, 00-844 Warszawa

lub dostarczyć osobiście do kancelarii CUPT pod wskazany powyżej adres, w terminie do 29 marca 2019 r.

Dodatkowo można ww. dokumenty przesłać w formie elektronicznej (w postaci skanu) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dokumenty do pobrania:

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia