Pochwal się swoim projektem! Weź udział w ogólnopolskiej akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”!

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W dniach 10-12 maja br. w ramach VI edycji „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” zaplanowana jest organizacja specjalnych wydarzeń promujących projekty dofinasowane ze środków unijnych w Polsce.

Jest to największa akcja prezentująca działania beneficjentów Funduszy Europejskich w Polsce, która już od lat cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających. W poprzednich edycjach w całym kraju odbyły się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Szansę na prezentację swoich dokonań mają nie tylko ci, którzy realizują duże, spektakularne projekty, ale również ci, którzy funkcjonują wyłącznie na rynku lokalnym, a także ci, których drzwi są na co dzień zamknięte dla odwiedzających.

Dzięki tej akcji Beneficjenci mają niepowtarzalną okazję pokazania swojego projektu mieszkańcom najbliższej okolicy i turystom z całej Polski, a tym samym ogólnopolskiej promocji swojego przedsięwzięcia. Najciekawsze z wydarzeń mogą liczyć na prezentację w programach telewizyjnych.

Nabór projektów zostanie uruchomiony w marcu br. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału! Szczegółowe informacje będą zamieszczane na bieżąco na stronie www.dniotwarte.eu.

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia