Prawa strona Wisły coraz bliżej! Warszawskie metro jest dłuższe o kolejne trzy stacje.

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Przedstawiciele Centrum Unijnych Projektów Transportowych oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju zeszli 14 metrów pod ziemię, by zwiedzić nową stację „Targówek Mieszkaniowy” zlokalizowaną przy skrzyżowaniu ulic Michała Ossowskiego i Pratulińskiej w Warszawie.

Inwestycja została wsparta środkami unijnymi. „Budowa II linii metra wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zakupem taboru – etap II” to projekt, który otrzymał 1,83 mld zł z Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Procedurze odbiorów końcowych zostało poddane 3,12 km trasy II linii metra oraz nowe stacje – „Szwedzka”, „Targówek Mieszkaniowy” i „Trocka”. Metro pojedzie tą trasą jesienią tego roku.

metrooo copy copy

IMG 9977

IMG 9977

IMG 9977

IMG 9977

IMG 9977

IMG 0041 copy

IMG 0041 copy

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia