Dzień Informacyjny CEF 2019

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy przedstawicieli instytucji publicznych i prywatnych zainteresowanych aplikowaniem o nowe formy wsparcia finansowego w ramach instrumentu „Łącząc Europę” w konkursach Reflow oraz Blending Facility.W trakcie wydarzenia przedstawione zostaną informacje na temat zasad wsparcia w ramach zapowiedzianego na IV kwartał br. konkursu CEF Transport Blending Facility 2019 (CEF TBF). Priorytetami naboru są: Europejski System Zarządzania Ruchem Kolejowym (ang. ERTMS) i paliwa alternatywne.

Podczas konferencji omówione zostaną praktyczne kwestie dotyczące zasad towarzyszących właściwemu przygotowaniu wniosków aplikacyjnych planowanych do złożenia w najbliższym naborze. Ponadto zaprezentowane zostaną przykłady projektów zrealizowanych w obszarach objętych wsparciem w ramach naboru, a przedstawiciele Urzędu Transportu Kolejowego zaprezentują wyzwania związane z wdrażaniem ERTMS w Polsce.

Na konferencję zapraszamy przedstawicieli instytucji publicznych i prywatnych przygotowujących projekty związane z realizacją infrastruktury transportowej w zakresie ERTMS oraz paliw alternatywnych w ramach sieci TEN-T, a w szczególności:

  • operatorów transportu publicznego, przewoźników kolejowych oraz armatorów
  • zarządców infrastruktury, w tym portów morskich
  • firmy leasingowe/wypożyczalnie flot samochodowych, żeglugowych i taboru kolejowego

Konferencja odbędzie się 26 listopada 2019 o godz. 11:30 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia).

Rejestracja

Szczegółowe informacje dotyczące naboru:

    http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/zasady-dzialania-funduszy/program-laczac-europe/nabory-wnioskow/nabory-wnioskow-w-2019/#/domyslne=1

    https://ec.europa.eu/inea/en/connecting-europe-facility/cef-transport/apply-funding/blending-facility

    https://ec.europa.eu/transport/themes/infrastructure/news/2019-03-28-investment_en

biu
okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia