Biuletyn CUPT - zapraszamy do lektury

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Polecamy Państwa uwadze ostatnie wydanie Biuletynu CUPT, a w nim tematy miesiąca pn.:Wymóg osobistego wykonania kluczowych części zamówienia - działania niedozwolone w oparciu o orzecznictwo unijne i krajowe oraz Projekty współpracy bliźniaczej - wsparcie CUPT dla gruzińskiej i albańskiej administracji.

Biuletyn listopadowy 1

Zachęcamy także do zapoznania się z aktualnościami miesiąca, wśród których m.in. informacje o nowym naborze wniosków w ramach Instrumentu „Łącząc Europę", kolejnych milionach dofinansowania unijnego na projekty transportowe i inwestycjach oddanych do użytkowania podróżnym.

Biuletyn CUPT wydawany jest co miesiąc. Zapisz się.

Przechwytywanie copy copy
1 PDFsam Biuletyn CUPT czerwiec 1
biu

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia