Nabór projektów w ramach instrumentu „Łącząc Europę” uruchomiony!

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zapraszamy przedstawicieli instytucji publicznych i prywatnych reprezentujących sektor transportu do składania wniosków o dofinansowanie w ramach Instrumentu „Łącząc Europę” (CEF) – Transport Blending Facility.

Konkurs będzie realizowany w naborze ciągłym do czasu wykorzystania środków, najpóźniej do marca 2021 roku. Szacunkowy budżet konkursu wynosi 198 mln euro.

CEF Transport Blending Facility wspiera dwa obszary:

  1. Rozwój paliw alternatywnych
  2. Rozwój Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym (ERTMS).

Komisja Europejska wraz z Agencją Wykonawczą ds. Innowacyjności i Sieci (INEA) zapraszają wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie w tym konkursie do udziału w Wirtualnym Dniu Informacyjnym, który odbędzie się 5 grudnia br.

Szczegółowe informacje na Portalu Funduszy Europejskich i na stronie Komisji Europejskiej.

Przechwytywanie copy copy
1 PDFsam Biuletyn CUPT czerwiec 1
biu

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia