3, 2, 1… start! Rozpoczynamy pierwszą edycję konkursu na innowacyjny artykuł naukowy

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zaprasza do udziału w konkursie pt. „Rola ewaluacji i modelowania w projektowaniu systemu transportu” realizowanym w ramach działającego przy CUPT – Transportowego Obserwatorium Badawczego (TOB).

Przedmiotem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat ewaluacji i programowania w tym sektorze poprzez opracowanie artykułu o charakterze naukowym, opisującego w sposób innowacyjny tematykę roli ewaluacji i modelowania w projektowaniu systemu transportu. Finałem edycji będzie możliwość wygłoszenia referatu i prezentacji pracy podczas międzynarodowej konferencji naukowej organizowanej pod szyldem TOB.

Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie następujących warunków:

  1. zgłoszenie udziału za pomocą formularza zgłoszeniowego. Skan wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 kwietnia 2020 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (karta zgłoszeniowa znajduje się w Regulaminie konkursu);
  2. doręczenie Pracy konkursowej w wersjach: elektronicznej (plik WORD i PDF) oraz papierowej (nieoprawionej) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 października 2020 r.

Szczegóły udziału w konkursie znajdują się w Regulaminie konkursu.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w tym przedsięwzięciu, zarówno środowisko naukowo-dydaktyczne, jak i samych studentów, do których przede wszystkim skierowany jest konkurs.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin konkursu.docx)Regulamin konkursu.docx 125 kB2020-01-13 17:20

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia