Biuletyn CUPT - zapraszamy do lektury

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Polecamy Państwa uwadze ostatnie wydanie Biuletynu CUPT, a w nim tematy miesiąca pn.: 460 mln złotych z UE na elektryfikację i rozwój niskoemisyjnego transportu publicznego w Polsce oraz Zastąpienie podmiotu użyczającego potencjał wykonawcy innym podmiotem - interpretacja przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

Zachęcamy także do zapoznania się z aktualnościami miesiąca, wśród których informacje m.in. o kolejnych podpisanych przez CUPT umowach o dofinansowanie z beneficjentami środków unijnych w sektorze transportu, inauguracji cyklu spotkań "O dostępności w CUPT", a także trwającym konkursie na innowacyjny artykuł naukowy prowadzonym przez CUPT.

Biuletyn CUPT wydawany jest co miesiąc. Zapisz się

1 PDFsam Biuletyn styczeń 2020 1

 

Przechwytywanie copy copy
1 PDFsam Biuletyn CUPT czerwiec 1
biu

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia