Ankieta skierowana do beneficjentów POIiŚ, POPW, CEF

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie, ponownie przystąpiło do zbadania istniejącego zagrożenia i potencjalnych konsekwencji epidemii COVID-19 dla terminowej realizacji inwestycji współfinansowanych z programów UE.

Ankieta skierowana jest do beneficjentów III-VI osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, III osi priorytetowej Programu Polska Wschodnia i Instrumentu Łącząc Europę.

Kwestionariusz ankiety znajdą Państwo pod adresem https://ankieta.cupt.gov.pl/ Będzie aktywny do 25 września 2020 r.

Wyniki badania pomogą zidentyfikować realne i potencjalne zagrożenia dla rozwoju infrastruktury transportowej oraz zaprogramować zestaw działań zaradczych i wspomagających.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o współpracę i poświęcenie czasu na wypełnienie kwestionariusza ankiety.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Biuletyn sierpień
Przechwytywanie copy copy
1 PDFsam Biuletyn CUPT czerwiec 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia