Szkolenie ONLINE dla Beneficjentów SL2014 - 29.10.2020

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Szanowni Państwo,

zapraszamy na bezpłatne szkolenie z SL2014 organizowane przez CUPT, a dedykowane Beneficjentom CUPT. Szkolenie odbędzie się w dniu 29 października 2020 roku, w formie online. Rozpoczęcie szkolenia o godzinie 9:00. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań w zakresie tematu, szkolenie potrwa około czterech godzin i zakończy się do godziny 13:00.

W przypadku pytań związanych z organizacją szkolenia proszę o kontakt z Karoliną Ambroziak: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: (022) 375 27 66

Zgłoszenia proszę przesyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego, który będzie aktywny do dnia 26 października 2020 roku. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszenia. Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona do 20-tu uczestników, dlatego prosimy o zgłaszanie nie więcej niż 2 uczestników z Państwa organizacji.

Szkolenia organizowane są cyklicznie.

 Załacznik:

KLAUZULA INFORMACYJNA

Biuletyn wrzesien
Biuletyn sierpień
Przechwytywanie copy copy

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia