Osoby starsze też podróżują w transporcie publicznym - zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu O dostępności w CUPT – standard transportowy w praktyce

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

10 grudnia br. Centrum Unijnych Projektów Transportowych organizuje 10 spotkanie w ramach Cyklu O dostępności w CUPT – standard transportowy w praktyce pt. Osoby starsze też podróżują w transporcie publicznym.

Polskie społeczeństwo starzeje się. Za trzydzieści lat w populacji naszego kraju będzie więcej osób po 65. roku życia niż nastolatków. Trzeba stworzyć odpowiednie warunki, aby z transportu publicznego mogło korzystać jak najwięcej osób bez względu na wiek. Na spotkaniu będziemy rozmawiać o działaniach potrzebnych w infrastrukturze i taborze.

Ramowy program

Udział w  spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Konieczne jest przesłanie adresu email.

 

b10
Biuletyn wrzesien
Biuletyn sierpień

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia