Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Webinarium TOB - Zielony ład w polskim transporcie - 26 stycznia 2021 - CUPT

W związku z opublikowaniem 9 grudnia br. Komunikatu Komisji Europejskiej ws. Strategii Zrównoważonej i Inteligentnej Mobilności (COM(2020)789 final), 26 stycznia br. odbędzie się TOB pod hasłem: Zielony ład w polskim transporcie. Celem spotkania jest w szczególności zebranie informacji o możliwych działaniach na rzecz redukcji emisji z transportu oraz danych dotyczących możliwej do uzyskania skali redukcji szkodliwych emisji oraz kosztów ich wdrożenia w przypadku m.in. przenoszenia pracy przewozowej z transportu drogowego na inne rodzaje transportu – szczególnie kolejowy oraz zmiany napędów – we wszystkich rodzajach transportu – na nisko i zeroemisyjne.

Spotkanie odbędzie się  on line.

Zgłoszenia zbieramy do dnia 18 stycznia 2021 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną wysłane po 18 stycznia  br.

Agenda spotkania

okladka
Okładka Biuletyn grudzień
okładka Biuletyn

Filtry