Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Ankieta partycypacyjna CUPT - CUPT

Zapraszamy do wypełnienia ankiety partycypacyjnej na temat udziału społeczeństwa w projektowaniu i realizacji działań transportowych współfinansowanych ze środków Polityki Spójności.

Świadomość obywateli i zrozumienie ich potrzeb są kluczowymi czynnikami w procesie współdecydowania. Są to elementy również istotne przy identyfikacji i realizacji projektów transportowych.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) od wielu lat dąży do zapewnienia efektywnego udziału społeczeństwa (tzw. partycypacji społecznej) w realizacji polityki spójności, wspartego dedykowaną metodologią i narzędziami. Dlatego nasza instytucja uczestniczy w realizacji pilotażowego projektu Komisji Europejskiej dotyczącego zwiększenia zaangażowania obywateli w realizację polityki spójności, wspieranego przez ekspertów Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju.

Wypełnij ankietę

Cel ankiety partycypacyjnej

Zapraszamy i zachęcamy Państwa do wypełniania kwestionariusza ankiety, który posłuży do zebrania informacji na temat udziału społeczeństwa w projektowaniu i realizacji działań transportowych. Zebrane informacje posłużą nam do wypracowania zestawu najlepszych praktyk oraz narzędzi, które służyć będą zwiększeniu partycypacji społecznej.

Ankieta jest aktywna do 14 lutego.

Ze strony CUPT dołożymy wszelkich starań, by wzmocnić zaangażowanie obywateli, a także aby podnieść świadomość mieszkańców i inwestorów na temat pozytywnych aspektów wynikających z prawidłowo przeprowadzonych konsultacji społecznych.

Jak wypełniać ankietę partycypacyjną

Wypełnienie ankiety nie powinno sprawiać żadnych problemów. Zaprojektowaliśmy ją tak, by była maksymalnie czytelna i zrozumiała. Aby wypełnić kwestionariusz, prosimy zaznaczyć jedną lub kilka odpowiedzi w zależności od pytania. Niektóre pytania dają możliwość podania dodatkowych informacji, które należy wpisać zgodnie z Państwa opinią.

Przejdź do ankiety

okladka
Okładka Biuletyn grudzień
okładka Biuletyn

Filtry