"NA WŁAŚCIWYCH TORACH. Infrastruktura transportowa – doświadczenia i wyzwania” – videorelacja z konferencji z okazji 10-lecia CUPT

Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

14 grudnia 2017 r. odbyła się międzynarodowa konferencja z okazji 10-lecia Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Jubileusz był okazją do podsumowania dotychczasowej działalności CUPT i dokonania bilansu dotychczasowego wykorzystania unijnych środków na infrastrukturę transportową z Programów Operacyjnych Infrastruktura i Środowisko (w dwóch perspektywach: 2007-14, 2014-2020), Polska Wschodnia (obecna perspektywa 2014-20) oraz Instrumentu „Łącząc Europę”.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Sejmowej Komisji Infrastruktury, Komisji Europejskiej, Europejskiego Banku Inwestycyjnego, władz samorządowych, a także Beneficjenci programów unijnych.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji konferencji

 

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia