"Be smart, be electric - transport zeroemisyjny - ewolucja czy rewolucja w transporcie" - videorelacja z konferencji

Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Zorganizowana 18 kwietnia 2018 r. w Warszawie konferencja pn. "Be smart, be electric - transport zeroemisyjny - ewolucja czy rewolucja w transporcie" była okazją do wymiany doświadczeń między krajowymi i zagranicznymi organizatorami transportu zbiorowego. Jej główny cel to rozpowszechnianie idei zeroemisyjnego transportu w Polsce i wskazanie nowych trendów w zakresie transportu miejskiego.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele instytucji publicznych, świata nauki, jak również przedsiębiorstw związanych z infrastrukturą ładowania oraz dostarczaniem energii.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji konferencji.

Materiały z konferencji dostępne do pobrania w Aktualnościach.

 

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia