Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w kolejnym TOB-ie do 22 listopada. Porozmawiamy o taborze kolejowym 2030 w kontekście Roku Kolei 2021.

Rok 2021 został wskazany jako Europejski Rok Kolei. Inicjatorem projektu jest Komisja Europejska. Przez cały czas w Europie odbywały się liczne imprezy związane z transportem kolejowym. W ramach Transportowego Obserwatorium Badawczego wpisujemy się już drugi raz w obchody Roku Kolei. Tym razem 7 grudnia organizujemy spotkanie pt. Tabor kolejowy 2030 – czy o czymś jeszcze nie rozmawiano w Roku Kolei?

Na zgłoszenie uczestników czekamy do 22 listopada 2021 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną wysłane po 22 listopada.

Spotkanie odbędzie się on-line. Szczegóły techniczne przekażemy do zgłoszonych osób.

Agenda spotkania TOB

Klauzula informacyjna TOB

Czym jest Transportowe Obserwatorium Badawcze?

Transportowe Obserwatorium Badawcze (TOB) zostało powołane w 2017 r. przy Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Celem jego działań jest m.in tworzenie standardów oceny działań inwestycyjnych finansowanych z funduszy UE. Zgodnie z założeniami, TOB umożliwia wymianę doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy wszystkimi partnerami społeczno-gospodarczymi na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Szczegóły dotyczące prowadzonych dotychczas działań znajdują się w zakładce poświęconej TOB.