Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

LIVE STREAMING | EU FOR SMART MOBILITY | 25-26.11.2021 r. - CUPT

Celem konferencji jest dyskusja nad przejrzystą koncepcją rozwoju transportu w Polsce, wymiana doświadczeń i popularyzacja najbardziej obiecujących, innowacyjnych inwestycji transportowych planowanych i realizowanych ze wsparciem Funduszy Europejskich w Polsce.

Zachęcamy do pobrania aplikacji dedykowanej konferencji: https://mkonferencja.pl/aplikacja/mk-events.html
Kod wydarzenia: 9821

Nie tylko umożliwi ona aktywne uczestnictwo w konferencji (Q&A, czat, sondy), ale zapewni także dostęp do wielu informacji (m.in. agenda, prelegenci, aktualności, materiały konferencyjne).

TRANSMISJA NA ŻYWO Z 2 DNIA KONFERENCJI (piątek) >>>

Drugiego dnia konferencji odbędą się cztery równoległe sesje tematyczne, których uczestnicy dyskutować będą na temat wpływu COVID-19 na transport, innowacyjności w transporcie oraz modelu ruchu jako narzędzia do obliczania emisyjności. Nie zabraknie ważnego wątku dostępności transportu dla wszystkich podróżujących, także tych o specjalnych potrzebach.

Start transmisji na żywo o godzinie 10:00 (26.11.2021 r.)

TRANSMISJA NA ŻYWO Z 1 DNIA KONFERENCJI >>>

Start transmisji na żywo o godzinie 10:00 (25.11.2021 r.)

Pierwszego dnia konferencji zaplanowaliśmy trzy panele dyskusyjne. Polscy i zagraniczni eksperci związani z nauką, administracją publiczną i biznesem m.in. poszukają odpowiedzi jak digitalizacja transportu może rzutować na budowanie przewagi konkurencyjnej. Podejmiemy także ważny temat, jakim są przyjazne dla środowiska trendy: wodoro- i elektromobliność. Dyskusje pokażą również gotowość polskich miast na podążanie za ideą SMART CITY i planowania zrównoważonej mobilności miejskiej (SUMP). Wśród pozostałych wątków znajdą się także korzyści płynące z wykorzystania Mobile as a Service (MaaS), czyli połączenia różnych usług transportowych w jeden spójny system, dostępny na żądanie.

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału!

Załączniki:
Program_EU for Smart Mobility.pdf
 282 kB2021-11-24 23:46
Agenda_EU for Smart Mobility.pdf
 250 kB2021-11-25 10:02
okladka1
okladkasierpien
okladkabiul copy copy

Filtry