Aktualizacja listy rankingowej Działania 8.2 POIiŚ - Drogi krajowe poza siecią TEN-T

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Aktualizacja listy rankingowej Działania 8.2 POIiŚ - Drogi krajowe poza siecią TEN-T

18 grudnia br. została zaktualizowana lista rankingowa dla konkursu w ramach działania 8.2.

Aktualizacja listy rankingowej Działania 8.2 POIiŚ - Drogi krajowe poza siecią TEN-T uwzględniła zmiany poziomu dofinansowania projektów powstałe w wyniku podpisania umów o dofinansowanie oraz aneksów do umów o dofinansowanie oraz realnych wartości dofinansowania wykazanych na podstawie rozliczenia końcowego projektów.


Dodatkowo, w związku z przesunięciem środków z trybu indywidualnego i zwiększeniu alokacji na konkurs w ramach działania 8.2 o kwotę 374 677 647,59 PLN, zwiększono dofinansowanie w ramach projektu pn.Budowa Trasy Mostu Północnego od węzła z ul. Pułkową do węzła z ul. Modlińską oraz od węzła z ul. Pułkową do węzła przesiadkowego Młociny.


Aktualizacja listy uwzględniła również wartość alokacji EFRR na projekty konkursowe w działaniu 8.2 - w kwocie 1 847 128 759,90 PLN.

okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1
1 PDFsam poprawiona wersja 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia