Aktualizacja listy rankingowej działania 8.1 PO IiŚ

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Aktualizacja listy rankingowej działania 8.1 PO IiŚ

Aktualizacja listy rankingowej działania 8.1 Bezpieczeństwo ruchu drogowego uwzględniła zmiany poziomu dofinansowania projektów powstałe w wyniku podpisania umów o dofinansowanie, aneksów do umów o dofinansowanie oraz realnych wartości dofinansowania wykazanych na podstawie rozliczenia końcowego projektów.

Ponadto, alokacja na konkurs wynosi obecnie 106 373 530,26 PLN i jest równa przyznanemu dofinansowaniu UE dla poszczególnych projektów. Pozostałe uwolnione środki UE zostaną przeniesione na projekty indywidualne. Aktualna lista rankingowa znajduje się w zakładce "dla beneficentów"

okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1
1 PDFsam poprawiona wersja 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia