Ważna informacja dla wnioskodawców w konkursach 4.1 i 4.2 PO IiŚ – aktualizacja oświadczenia do WOD

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Logo Fundusze Europejskie Infrastruktura i Środowisko

W związku z wątpliwościami zgłaszanymi przez potencjalnych wnioskodawców, zostały doprecyzowane zapisy „Oświadczenia Wnioskodawcy w związku z ubieganiem się o dofinansowanie w ramach PO IiŚ 2014-2020" (załącznik do wniosku o dofinansowanie).

Zmiany dotyczą oświadczeń w zakresie posiadania przez wnioskodawców projektów budowlanych oraz prawa do dysponowania gruntem.

Wraz z wnioskiem o dofinansowanie należy złożyć „Oświadczenie Wnioskodawcy (...)" przygotowane w oparciu o aktualny wzór. Wprowadzone sprostowanie nie ma wpływu na proces przygotowania wniosków o dofinansowanie oraz przebieg samego konkursu. Nie narusza również w żaden sposób zasady równego traktowania wnioskodawców.

Aktualne „Oświadczenie Wnioskodawcy (...)" można znaleźć w ramach Załącznika 2 (plik pn. Zal_02 Wzor WOD z instr.zip) na stronach konkursów:

Działanie 4.1 Zwiększenie dostępności transportowej ośrodków miejskich leżących w sieci drogowej TEN-T i odciążenie miast od nadmiernego ruchu drogowego

Działanie 4.2 Zwiększenie dostępności transportowej ośrodków miejskich leżących poza siecią drogową TEN-T i odciążenie miast od nadmiernego ruchu drogowego

biu
okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia