Kończy się nabór wniosków w konkursach 4.1 i 4.2 PO IiŚ

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Logo Fundusze Europejskie Infrastruktura i Środowisko

Uwaga - zbliża się termin zakończenia naboru wniosków o dofinansowanie projektów w ramach konkursuów dla działań 4.1 i 4.2 PO IiŚ 2014-2020. Wnioski należy złożyć w sposób opisany w Regulaminie konkursów w terminie do 29 kwietnia 2016 roku.

Przypominamy, że wymaganym załącznikiem do wniosku jest m.in. dokumentacja środowiskowa (jeżeli projekt obejmuje przedsięwzięcia wymagające uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach). W momencie złożenia wniosku o dofinansowanie powinny być jednocześnie złożone wszystkie decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach, które zawierają elementy wchodzące w skład projektu - wraz z niezbędnymi załącznikami (obwieszczenie do informacji publicznej o wydaniu decyzji środowiskowej i raport o oddziaływaniu na środowisko, jeżeli był wymagany do wydania decyzji środowiskowej). W przypadku nieuzupełnienia ewentualnego braku tych załączników w trakcie oceny formalnej wniosku, zostanie on odrzucony z przyczyn formalnych i nie będzie podlegał dalszej ocenie.

biu
okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia