8 projektów kolejowych otrzymało wsparcie z UE

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Tor kolejowy

W ostatnich tygodniach zawarliśmy 8 umów o dofinansowanie kolejowych projektów fazowanych. Inwestycje te składają z etapów finansowanych z dwóch źródeł PO IiŚ 2007-2013 oraz PO IiŚ 2014-2020.

Beneficjentami projektów są PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i Pomorska Kolej Metropolitalna S.A. a ich finansowanie pochodzi z działania 5.1 Rozwój kolejowej sieci TEN-T (7 projektów) oraz działania 7.2 Rozwój transportu morskiego (1 projekt).

Wartość całkowita projektów, dla których podpisaliśmy umowy o dofinansowanie to blisko 4,128 mld zł, zaś kwota dofinansowania unijnego wyniesie około 2,5 mld zł.

Szczegóły dotyczące poszczególnych projektów znajdują się w załączniku.

Załączniki:
Pobierz plik (8_umow_dla_projektow_kolejowych.pdf)8 umow dla projektow kolejowych 365 kB2017-06-17 22:42
okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1
1 PDFsam poprawiona wersja 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia