Przedłużenie czasu na ocenę wniosków w konkursie dla miast - działanie 4.2 PO IiŚ

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Logo Fundusze Europejskie Infrastruktura i Środowisko

Informujemy że związku ze znaczną liczbą zastrzeżeń do wniosków o dofinansowanie złożonych przez Miasta na prawach powiatu w ramach konkursu dla działania 4.2 PO IiŚ, czas przewidziany na ocenę wnisków został - za zgodą Instytucji Zarządzającej - przedłużony o 60 dni.

W związku ze znaczną liczbą zastrzeżeń do wniosków o dofinansowanie złożonych przez Miasta na prawach powiatu w ramach konkursu dla działania 4.2 PO IiŚ (Zwiększenie dostępności transportowej ośrodków miejskich leżących poza siecią drogową TEN-T i odciążenie miast od nadmiernego ruchu drogowego), czas przewidziany na ocenę wniosków został - za zgodą Instytucji Zarządzającej - przedłużony o 60 dni. Rozwiązanie takie zostało przewidziane w Załączniku nr 6 do Szczegółowego opisu osi priorytetowych PO IiŚ na lata 2014-2020, System oceny i wyboru projektów (...), punkt 37 ust. 1.

Aktualny termin zakończenia oceny wszystkich złożonych wniosków, to koniec 2016 roku.

biu
okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia