Seminarium pt. „Elektromobilność w polskich miastach. Niskoemisyjne autobusy - aktualne wyzwania” – Warszawa, 26 października 2016 r.

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Grafika - liść połączony z wtyczką

Już 26 października (środa) odbędzie się seminarium pt. „Elektromobilność w polskich miastach. Niskoemisyjne autobusy - aktualne wyzwania", organizowane przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Zapraszamy do udziału w transmisji online

Celem seminarium jest wymiana doświadczeń i najlepszych praktyk związanych z projektami w tym zakresie, z uwzględnieniem aspektów technologicznych, środowiskowych i ekonomicznych. Spotkanie wpisuje się w priorytety unijnej strategii Europa 2020, a dokładniej w VI OŚ Priorytetową Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko: Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach oraz opracowany przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Ministerstwem Energii Plan Rozwoju Elektromobilności, czyli kompleksowy program wprowadzenia autobusów elektrycznych do polskich miast.

Do wystąpienia zaproszeni zostali przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Komisji Europejskiej, JASPERS, Politechniki Warszawskiej, Unii Międzynarodowej Transportu Publicznego. Zaproszeni goście to beneficjenci oraz potencjalni beneficjenci - w tym prezydenci miast wojewódzkich, przedstawiciele Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, przedstawiciele świata nauki, przedstawiciele Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Narodowego Centrum Badań Jądrowych, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej.

Całe wydarzenie będzie transmitowane online. Zapraszamy do udziału w transmisji, która rozpocznie się 26.10.2016 r. o godz. 10:30 i będzie dostępna na stronie internetowej CUPT, w zakładce „Aktualności": 

Zachęcamy do zapoznania się z programem seminarium dostępnym poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (Program_seminarium.pdf)Program seminarium 215 kB2017-06-17 15:17
okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1
1 PDFsam poprawiona wersja 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia