Aktualizacja listy rankingowej projektów wybranych do dofinansowania w konkursie dla działania 4.2

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Logo Fundusze Europejskie Infrastruktura i Środowisko

2 marca br. została zatwierdzona przez Instytucję Zarządzającą aktualizacja listy rankingowej konkursu dla Działania 4.2: „Zwiększenie dostępności transportowej ośrodków miejskich leżących poza siecią drogową TEN-T i odciążenie miast od nadmiernego ruchu drogowego" PO IiŚ 2014-2020.

Aktualna lista rankingowa znajduje się w zakładce Infrastruktura i Środowisko / Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków / Działanie 4.2 Zwiększenie dostępności transportowej ośrodków miejskich leżących poza siecią drogową TEN-T i odciążenie miast od nadmiernego ruchu drogowego.

Załączniki do pobrania (poniżej): aktualna lista rankingowa.

Pliki do pobrania

biu
okładka
1 PDFsam Biuletyn Marzec 2020 1

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia