Biuletyn Cupt

Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się do „Biuletynu CUPT". Elektroniczny newsletter będzie ukazywał się raz w miesiącu. Dzięki niemu będą mogli Państwo śledzić aktualne informacje dotyczące działalności CUPT i realizowanych inwestycji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie e-maila o poniższej treści na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych (Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 2016 r. poz. 922) w celu korzystania z usługi „Biuletyn CUPT".

1. Udostępnione dane wykorzystane będą wyłącznie do celów związanych z świadczeniem usługi „Biuletyn CUPT" z zastrzeżeniem pkt. 3.

2. Administratorem danych jest Centrum Unijnych Projektów Transportowych (Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa).

3. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom realizującym zadania budowy struktury technicznej oraz administrowania zasobami biuletynu, z którymi zostaną zawarte odpowiednie umowy, dotyczące powierzenia przetwarzania danych osobowych.

4. Każdemu użytkownikowi Biuletynu CUPT przysługuje prawo dostępu do jego danych oraz prawo wystąpienia do administratora danych z prośbą o ich poprawienie lub usunięcie, poprzez wysłanie wiadomości na e-mail: [adres@pocztowy]

5. Rejestracja (zapisanie się do Biuletynu CUPT) oraz podanie niezbędnych dla jej przeprowadzenia danych osobowych są dobrowolne."

Zapraszamy do lektury aktualnego wydania Biuletyn CUPT.

Wybierz listę mailingową, do której chcesz się zapisać.

slider dofe1 copy
fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia