Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czasowa zmiana zasad pracy CUPT w zw. z COVID-19 - CUPT

W celu ograniczenia zagrożenia rozprzestrzeniania się COVID-19 (koronawirusa) znaczna część pracowników CUPT pełni obowiązki służbowe w trybie pracy zdalnej. W związku z tym kontakt telefoniczny za pośrednictwem telefonów stacjonarnych może być ograniczony. Rekomendujemy więc kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, systemu ePUAP lub na telefony komórkowe.

W przypadku zaistnienia potrzeby przekazania korespondencji do CUPT drogą tradycyjną, prosimy, by także skan korespondencji przesyłać każdorazowo na ogólny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Dyrektora i Zastępcy Departamentu, której dotyczy dana sprawa.

Powyższe rozwiązanie nie likwiduje obowiązku przesyłania dokumentacji papierowej, o ile wynika to z obowiązujących regulacji i umów.

Zalecenie obowiązuje do 15 maja 2020 r. Termin końcowy może ulec zmianie, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.

marzec 2021
okładkabiuletyn
okladka

Filtry