Konsultacje społeczne w czasie epidemii

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Prawidłowo przeprowadzone konsultacje społeczne są jednym z podstawowych wymogów, którego spełnienie należy wykazać ubiegając się o dofinansowanie. Okoliczności zaistniałe w trakcie przygotowania danego projektu nie usprawiedliwiają braku działań czy błędów w tym zakresie, nawet jeśli moment przeprowadzania oceny  oddziaływania na środowisko przypadł na tak szczególny okres jak epidemia COVID-19. 4. Błędy w zakresie zapewnienia udziału w społeczeństwie mogą uniemożliwić dofinansowanie konkretnego projektu ze środków Unii Europejskiej.

W załączeniu:

Pismo do beneficjentów

Rekomendacje

1 PDFsam Biuletyn CUPT czerwiec 1
biu
okładka

Filtry

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia