Dla mediów

Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Kontakt dla mediów:

Anna Paradowska-Naturska

+ 48 (22) 262 06 89

Informacje prasowe

Unia dofinansuje transport publiczny

Trzy inwestycje kolejowe w województwach dolnośląskim, pomorskim i zachodniopomorskim otrzymają prawie 609 milionów złotych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014–2020.

Jeszcze więcej unijnego wparcia dla tran…

  Prawie 609 milionów złotych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014–2020 przeznaczy Unia Europejska na dofinansowanie transportu kolejowego poza TEN-T. Powstaną m.in. nowe przystanki kolejowe w Gdańsku i Wrocławiu wraz z niezbędną...

Kupią nowy tabor, wybudują linie tramwaj…

Jest zgoda Komisji Europejskiej na dofinansowanie z Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 inwestycji transportowych w Gdańsku i Aglomeracji Śląsko-Zagłębiowskiej.

Więcej
 

Multimedia

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia