Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

[04.11.2019] Jak podróżują Polacy? Trwają prace badawcze nad Zintegrowanym Modelem Ruchu! - CUPT

Jednym z działań, których rezultaty zostaną wykorzystane przy budowie ZMR, są rozpoczęte w sierpniu br. ogólnopolskie badania społeczne, mające dostarczyć wiedzę na temat sposobów podejmowania decyzji związanych z realizowaniem podróży przez mieszkańców Polski. Badania potrwają do października.

Na zlecenie CUPT, niniejsze badania realizuje konsorcjum firm badawczych: Grupa BST Sp. z o.o. i EU-Consult Sp. z o.o. Metodologia badania opiera się na analizie zebranych kwestionariuszy oraz wnioskach wyciągniętych z indywidualnych rozmów z moderatorami. Uczestnicy badań pozostaną całkowicie anonimowi, a uzyskane wyniki przedstawione zostaną w formie zbiorczej, uniemożliwiającej jakąkolwiek identyfikację osób z udzielonymi odpowiedziami.

Mając na uwadze istotny cel badań, apelujemy o Państwa zaangażowanie i współpracę z zespołem realizującym zadanie. Udzielone wsparcie będzie istotnym warunkiem sukcesu i umożliwi zebranie informacji niezbędnych do sformułowania wiarygodnych wniosków. Jeśli zatem na swojej drodze spotkają Państwo badacza wyposażonego w list przewodni oraz identyfikator, to zachęcamy do udziału w badaniu! Będzie to nieoceniony wkład w opracowanie najbardziej optymalnego ZRM dla Polski!

Identyfikator CUPT copy

Na wszelkie Państwa wątpliwości z przyjemnością udzielą odpowiedzi nasi przedstawiciele, dostępni w dni robocze w godzinach 8-16:

  • ze strony firm badawczych, pod numerem tel. 32 722 84 54 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • ze strony CUPT, pod numerem tel. 22 375 37 14 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
About ZMR (National Transport Model)

ZMR news

Kontakt ZMR

zmr@cupt.gov.pl

zmr zintegrowany model ruchu logotype min