04.07.2018. Aktualizacja tablic kosztów jednostkowych do wykorzystania w analizach kosztów i korzyści

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W załączeniu prezentujemy zaktualizowane tablice kosztów jednostkowych do wykorzystania w analizach kosztów i korzyści przygotowywanych przez wnioskodawców. Aktualizacja (wobec wersji z 05.2017) polegała na:

  • Przesunięciu momentu indeksacji na koniec roku 2017 (do wykorzystania w analizach, dla których rokiem bazowym jest 2018)
  • Wprowadzeniu prognoz makroekonomicznych Ministra Finansów z 25 maja 2018 r.
  • Dodaniu wartości wskaźników makroekonomicznych za rok 2017  
  • Aktualizacji wartości parametru „Zmiana PKB Polski w cenach stałych średniorocznych” za rok 2016 zgodnie z najnowszymi danymi GUS

Przypominamy, że prezentowane współczynniki indeksacji reprezentują indeksację na koniec danego roku, do wykorzystania w roku następnym.

Pliki do pobrania: Koszty jednostkowe_2018_06.xlsx

 

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia