Szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców naboru „autobusowego” 2.0 w ramach KPO
Początek
07 maja 2024 09:00Zakończenie
07 maja 2024 15:00
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online dla wnioskodawców zainteresowanych składaniem wniosków o dofinansowanie z naboru „autobusowego” 2.0 w ramach KPO. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia 2024 roku. Zachęcamy do udziału.
Startujemy o godzinie 9:00. W zależności od potrzeb i oczekiwań w zakresie tematu, szkolenie zakończy się do godziny 15:00.
W przypadku pytań związanych z organizacją szkolenia proszę o kontakt z panią Katarzyną Samosiuk: ksamosiuk@cupt.gov.pl.
Po dokonaniu zapisu na szkolenie nie wysyłamy potwierdzenie zapisu. Potwierdzeniem przesłania zgłoszenia jest zielony komunikat, który wyświetla się po prawidłowym wypełnieniu i przesłaniu formularza. Tuż po jego wysyłce.
Link do szkolenia prześlemy na wskazane adresy mailowe dzień przed szkoleniem – 6 maja 2024 r.
Więcej wydarzeń
Parlament Mobilności: od przystanku do TEN‑T – zapraszamy na webinarium o równościowej mobilności
Mobilność nie jest neutralna – inaczej z transportu korzystają dzieci, seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami czy opiekunowie. Parlament Mobilności „Od przystanku do TEN‑T” pokaże, jak projektować system transportowy współfinansowany z Funduszy Europejskich tak, by odpowiadał na potrzeby wszystkich użytkowników i użytkowniczek, łącząc lokalne działania z europejskimi standardami równości i dostępności.
WięcejTransport odporny na kryzysy – webinarium o infrastrukturze podwójnego zastosowania
Webinarium poświęcone będzie roli infrastruktury podwójnego zastosowania w zwiększaniu odporności systemu transportowego na sytuacje kryzysowe, a także kierunkom rozwoju i rekomendacjom dla polityk publicznych.
WięcejSkontaktuj się z nami
Formularz kontaktowy i kontakt dedykowany
dla mediów i dla obywateli
Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa
Poniedziałek – piątek,
godz.: 8:15 – 16:15