KPO: Zmiana terminu składania wniosków w komponencie E (pasażerski tabor kolejowy)
Zwracamy uwagę na istotne zmiany, które nastąpiły w zakresie naboru wniosków w komponencie E (pasażerski tabor kolejowy).
Zaktualizowaliśmy Załącznik 4 do Regulaminu konkursu „Harmonogram naboru”, wydłużając termin naboru wniosków do 15 czerwca 2023 r.
Zaktualizowany załącznik nr 4 dodaliśmy do sekcji Dokumenty, a możliwość składania WoPW do 15 czerwca 2023 r. wprowadziliśmy do aplikacji WOD2021.
Ze zmianami w pozostałym zakresie można się zapoznać w zakładce dedykowanej konkursu w sekcji Dokumenty na naszej stronie internetowej.
Krajowy Plan Odbudowy
19 czerwca 2026 | Krajowy Plan Odbudowy
Zaktualizowana lista przedsięwzięć ocenionych w konkursie KPOD.09.09-IW.02-001/24
Publikujemy zaktualizowaną listę przedsięwzięć ocenionych w konkursie nr KPOD.09.09-IW.02-001/24 dla Komponentu E „Zielona, inteligentna mobilność”, Inwestycja E2.1.3 Projekty intermodalne.
Więcej
07 maja 2026 | Krajowy Plan Odbudowy
Transport intermodalny z KPO: nowa lista rankingowa
Przekazujemy ważną informację dotyczącą naboru KPOD.09.09-IW.02-001/24.
Więcej
04 maja 2026 | Krajowy Plan Odbudowy
Funduszowy Maj – sprawdź atrakcje w swojej okolicy
31 dni, setki atrakcji i tysiące uśmiechów na twarzy. Przez cały maj możesz zaglądać do miejsc niedostępnych na co dzień, aby sprawdzać, jak Fundusze Europejskie zmieniają nasze życie. Zobacz, co w tym roku przygotowali Beneficjenci Centrum Unijnych Projektów Transportowych.
Więcej
02 kwietnia 2026 | Krajowy Plan Odbudowy
Nowe wagony COMBO na torach. Jak fundusze europejskie zmieniają polską kolej i gospodarkę
PKP Intercity konsekwentnie modernizuje tabor dzięki środkom z KPO. 2 kwietnia br. przewoźnik zaprezentował pierwszy z 50 wagonów COMBO, które wkrótce wyjadą na tory. To ważny etap projektu wspieranego przez CUPT.
WięcejSkontaktuj się z nami
Formularz kontaktowy i kontakt dedykowany
dla mediów i dla obywateli
Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa
Poniedziałek – piątek,
godz.: 8:15 – 16:15