Aktualności

Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Prawie 488 milionów złotych unijnego dofinansowania otrzyma Generalna Dyrekcja Dróg  Krajowych i Autostrad na budowę obwodnicy Szczecinka oraz odcinka węzeł Zakręt – węzeł Lubelska drogi ekspresowej S17 Warszawa – Garwolin. Z kolei 17 milionów złotych trafi do Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie na rozbudowę Systemu Informacji Rzecznej na Dolnej Odrze.

Zakończyła się procedura odwoławcza w ramach konkursu nr POIiŚ.5.2/2/16 dla działania 5.2. Lista rankingowa jest już dostępna.

 

Przedstawienie kluczowych inwestycji w transport kolejowy w Polsce Wschodniej, w tym m.in. Wschodniej Magistrali Kolejowej oraz wybranych dworców PKP S.A., a także debata nad ich wpływem na rozwój makroregionu to główne cele konferencji zorganizowanej przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Olsztynie. Patronat nad konferencją objął Minister Inwestycji i Rozwoju.

Od od 31 lipca 2018 r. do 28 września 2018 r. można składać wnioski o dofinansowanie projektów w ramach Osi Priorytetowej V – Rozwój transportu kolejowego w Polsce (Działanie 5.2 – Rozwój transportu kolejowego poza TEN-T).

fundusze
PL 1
f logo u
unia

Strona internetowa współfinansowana z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia